Historia

Siedziba naszej restauracji mieści się w historycznym dworku wybudowanym w 1859 roku...

Czytaj dalej

Galeria

Zapraszamy do oglądania zdjęć z wydarzeń mających miejsce w naszej restauracji.

Czytaj dalej

Nasz zespół

Ciepły, przyjazny i niezwykle rodzinny klimat naszej restauracji tworzą przede wszystkim jej pracownicy. Są to osoby posiadające ogromną pasję i znajdujące w codziennych obowiązkach zwykłą radość. Potwierdzeniem tego, jest nieznikający z ich twarzy uśmiech, dzięki któremu każdy problem czy nieporozumienie rozwiązywane jest w mgnieniu oka. Razem z właścicielami tworzą ogromną młynarską rodzinę, która jest razem na dobre i złe.

Doświadczeni kucharze dokładają najwyższych starań, aby każda kompozycja naszego menu była unikalna i niezapomniana przez podniebienie klientów.

Nasz pizzer samodzielnie dobiera składniki z najwyższej półki, łącząc je z nieopisaną miłością. Całość dopełnia prawdziwy aromat pieca opalanego drewnem, dzieki któremu nasze wypieki są niespotykanie smaczne.

Profesjonalny barista dba o dobór odpowiednich ziaren tak, aby każda przyrządzona kawa była zawsze odpowiednio intensywna, a jej smak pozostawał jeszcze długo w pamięci smakoszów.

Uśmiechnięty barman zaprasza klientów do swojego świata miksologii, skąd nikt nie wyjdzie spragniony. Zawsze wysłucha, doradzi, przegoni zły nastrój.